Eco Organic Beauty Bulletin

Eco Organic Beauty Bulletin

Pro svého dlouholetého klienta OWAY Rolland jsem ve spolupráci s grafikem Davidem Jendřejčíkem vytvořila nulté číslo profi bulletinu, který poputuje do desítek kadeřnictví po celé republice v nákladu 2000 ks.  Je orientovaný, jak na kadeřníky samotné, tak na koncového zákazníka.

Kadeřníci a majitelé kade a kosme salonů v něm samozřejmě najdou spoustu profesních rad, inspiraci v podobě vlasové kolekce OWAY H-OUD, svatebních účesů nebo osobních příběhů kadeřníků a majitelů salonů. Zákazník si vedle toho před nebo během procedury může přečíst rozhovor s Andreou Růžičkovou (Kerestešovou) o jejích zásnubách a svatbě, inspirovat se trendy v líčení a v pleťové péči anebo si počíst v důkladně pojatém materiálu o tom, proč vlastně konvenční kosmetika škodí, jaký je ten hlavní rozdíl mezi konvenční a přírodní a blíže jsou v článku popsány certifikáty NaTrue a Bunny free PETA.

 

Podobné články

Ed. Pics

Zakladatelka značky Gift Wellness Zareen Roohi Ahmed

Pokud jste typem člověka, který vždy hledá zdravější alternativy, pak jste jistě zaregistrovali stylové krabičky dámských antibakteriálních vložek Gift Pads. I vy můžete prospívat díky úžasným benefitům bylinné minerální vrstvy v každé z nich – jejich luxusní a udržitelně koncipovaný komfort vám zajistí pohodu i ve chvíli, kdy to nejvíce potřebujete, během vaší periody.

Zobrazit celé
Růžovou stužkou proti rakovině, aneb PINKWASHING

Po přečtení knihy Doba jedová 3 jsem tohle téma nemohla nechat bez povšimnutí. Moje rodina je rakovinou prolezlá a tuto diagnózu slyším ze všech stran – proto jsem se rozhodla napsat jakýsi výcuc z jednoho zdroje (z jedné kapitoly výše zmíněné knihy) a pomoci vám prohlédnout.

Zobrazit celé