Klára Rott o začátcích v koroně a kvalitě složení nové české značky přírodní kosmetiky

Klára Rott o začátcích v koroně a kvalitě složení nové české značky přírodní kosmetiky

Klára Rott o začátcích v koroně a kvalitě složení nové české značky přírodní kosmetiky

Rozhovor s majitelkou české přírodní kosmetiky Klara Rott jsme natočily online začátkem dubna 2021. Tehdy ještě panoval lockdown, my byli zavření na chalupě v severních Čechách a skrze online platformu jsem po dlouhé době spatřila prvního člověka mimo svou rodinu.

Značka Klara Rott je na trhu už více než rok a velice rychle expandovala v online obchodech. Svou premiéru absolvovala na Green Beauty Marketu 2019, jediný trh, který zná, je korona. Klára značku vypustila do světa téměř souběžně s narozením svého prvního dítěte. a vzájemně jsme se ujistily, že to není vůbec jednoduché podnikat s dětmi.

Co se týká produktů, ty jsem zkoušela přímo ještě na GBM, ale delší dobu jsem nic od značky Klara Rott nepoužívala ani netestovala. Její úspěch vypadá až nadpozemsky, proto jsem se chtěla trochu podívat za oponu a jsem velmi vděčná, že mi Klára dala možnost upřímně se ptát a bez okolků a vytáček odpovídala.

Doufám, že se Vám audiopůlhodinka s námi bude líbit…

POSLOUCHEJTE ZDE NEBO NA SPOTIFY A APPLE PODCASTS

Uslyšíte odpovědi na otázky:

Jak náročné je vést rodinnou firmu s malým dítětem?
Jak těžké jsou začátky české GB značky, která na to šla od základů a bez kompromisů ve složení?
Jak dlouho trvá vývoj značky, která se inspirovala u zahraničních GB velikánů?
Jak zajistit kvalitu jednotlivých extraktů, když není možné objíždět celý svět a koukat dodavatelům pod ruce?
Je reálné sehnat všechny složky přírodní kosmetiky v bio kvalitě?

Podívejte se pod pokličku!

Sami pak můžete otestovat koncept Klara Rott v podobě produktů v opálovém skle, který pro různé typy pleti nabízí: odlíčení, dvousložková séra, masky, ojedinělé hydroláty v koncentraci 1/10 z vlastních zdrojů, péči o rty a jemný peeling.
Produkty voní po obsažených látkách, nejsou parfemované a ve výrobě nepoužívají dezodorizované oleje.
Značka Klara Rott si zakládá na tom, že každý produkt je popsán na webu nejen z hlediska INCI a českého významu jednotlivých složek, ale i konkrétního účinku a druhu všech složek, které v produktu naleznete.


https://www.klararott.cz/
https://www.instagram.com/klararott/

Podobné články

Ed. Pics

Zakladatelka značky Gift Wellness Zareen Roohi Ahmed

Pokud jste typem člověka, který vždy hledá zdravější alternativy, pak jste jistě zaregistrovali stylové krabičky dámských antibakteriálních vložek Gift Pads. I vy můžete prospívat díky úžasným benefitům bylinné minerální vrstvy v každé z nich – jejich luxusní a udržitelně koncipovaný komfort vám zajistí pohodu i ve chvíli, kdy to nejvíce potřebujete, během vaší periody.

Zobrazit celé
Růžovou stužkou proti rakovině, aneb PINKWASHING

Po přečtení knihy Doba jedová 3 jsem tohle téma nemohla nechat bez povšimnutí. Moje rodina je rakovinou prolezlá a tuto diagnózu slyším ze všech stran – proto jsem se rozhodla napsat jakýsi výcuc z jednoho zdroje (z jedné kapitoly výše zmíněné knihy) a pomoci vám prohlédnout.

Zobrazit celé