O přírodní kosmetice v salonu v podcastu s Evou Kroulíkovou (Slimfox.cz)

O přírodní kosmetice v salonu v podcastu s Evou Kroulíkovou (Slimfox.cz)

Rozhovor se spolumajitelkou kosmetického salonu v centru Brna, která už několik let hledá ke svým dvěma konvenčním značkám do salonu jednu přírodní. Značka by měla doplnit dekorativku Lilly Lolo.

Poslechněte ZDE!!!

 

S Evou jsem se před třemi lety potkala na chatu v jedné kosmetické skupině na fb, pak jsme spolu měly konzultaci ohledně možností, kterou profi GB značku by mohla mít v salonu. Má několik neblahých zkušeností s distributory, školiteli a marketingovým nastavením značek přírodní kosmetiky pro spolupráci se salonem, proto jsem se rozhodla ji oslovit k rozhovoru. Kdo jiný může green beauty značkám pomoci nabízet své služby a produkty lépe než někdo, kdo tak pečlivě hledá, rozvažuje a zkoumá?

Jako majitelka salonu má Eva především zodpovědnost vůči svým zákazníkům…
Jak by si představovala nastavení spolupráce s novou značkou přírodní kosmetiky? Co jí chybí po absolvovaných zkušenostech? Co lze udělat jinak a lépe?

Podcast osloví všechny, kteří svou GB značku chtějí dostat do salonu, ale určitě zaujme i koncové zákazníky, kteří díky němu zjistí, jaké role a povinnosti obsáhne zodpovědný majitel kosmetického salonu a jaké jsou případné signály nekvalitních služeb.

https://www.slimfox.cz/

https://www.instagram.com/slimfox_cz/

Podobné články

Ed. Pics

Zakladatelka značky Gift Wellness Zareen Roohi Ahmed

Pokud jste typem člověka, který vždy hledá zdravější alternativy, pak jste jistě zaregistrovali stylové krabičky dámských antibakteriálních vložek Gift Pads. I vy můžete prospívat díky úžasným benefitům bylinné minerální vrstvy v každé z nich – jejich luxusní a udržitelně koncipovaný komfort vám zajistí pohodu i ve chvíli, kdy to nejvíce potřebujete, během vaší periody.

Zobrazit celé
Růžovou stužkou proti rakovině, aneb PINKWASHING

Po přečtení knihy Doba jedová 3 jsem tohle téma nemohla nechat bez povšimnutí. Moje rodina je rakovinou prolezlá a tuto diagnózu slyším ze všech stran – proto jsem se rozhodla napsat jakýsi výcuc z jednoho zdroje (z jedné kapitoly výše zmíněné knihy) a pomoci vám prohlédnout.

Zobrazit celé