Omorfia: Rozhovor o afirmacích a úskalích tvorby minimalistické kosmetiky

Omorfia: Rozhovor o afirmacích a úskalích tvorby minimalistické kosmetiky

Omorfia: Rozhovor o afirmacích a úskalích tvorby minimalistické kosmetiky

Rozhovor s Monikou Petráskovou, majitelkou značky, nám trochu nevyšel zvukově, zato se opravdu povedl obsahově. Je z něj cítit pohoda a určitě strávíte příjemných 35 minut …a když nic jiného, minimálně pochopíte, jak se pracuje s afirmacemi v kosmetice a péči o sebe a co vám mohou do života přinést.

Podcast si poslechněte ZDE: https://soundcloud.com/greenbeautycz/omorfia-monika-petraskova-nejen-o-afirmacich-v-peci-o-sebe

Omorfia je certifkovaná Vegan Society, potvrzující veganské složení produktů, včetně odličovacího balzámu!
Každá surovina je pečlivě vybírána s důrazem na vysoký standard a skutečné účinky. Obsažené oleje jsou v biokvalitě certifikované dle standardů COSMOS a rostliny, ze kterých jsou oleje získané jsou divoce rostoucí, aby byla zachována jejich přirozená síla.
Část výtěžku z prodeje je věnována nadaci Sázíme stromy. Skleněné části obalů od produktů lze vracet a získávat tak body pro další nákupy.

Omorfii nakupujte ZDE: https://omorfia.care 

Jaké produkty a proč najdete pod českou značkou Omorfia, která je tu s námi od roku 2018?

Jak a kde Monika vybírala obaly a suroviny?

Jak používat afirmace v péči o pleť a jaký je jejich přínos?

Jaké to je být pracující mámou se dvěma dětmi?

Znáte složku niacinamid?

V rozhovoru se bavíme také o novém projektu, který Monika brzy otevře v Roudnici nad Labem v centru města a jmenuje se Krásovna.
V Krásovně najdete kromě poradenství a všech produktů české značky Omorfia také krétskou značku Evergetikon, jíž je výhradním distributorem, cenově dostupné přípravky k péči o vlasy nebo dekorativní kosmetiku a ekodrogerii.

Krásovna má samozřejmě i svůj e-shop: https://www.krasovna.cz .

 

 

 

Podobné články

Ed. Pics

Zakladatelka značky Gift Wellness Zareen Roohi Ahmed

Pokud jste typem člověka, který vždy hledá zdravější alternativy, pak jste jistě zaregistrovali stylové krabičky dámských antibakteriálních vložek Gift Pads. I vy můžete prospívat díky úžasným benefitům bylinné minerální vrstvy v každé z nich – jejich luxusní a udržitelně koncipovaný komfort vám zajistí pohodu i ve chvíli, kdy to nejvíce potřebujete, během vaší periody.

Zobrazit celé
Růžovou stužkou proti rakovině, aneb PINKWASHING

Po přečtení knihy Doba jedová 3 jsem tohle téma nemohla nechat bez povšimnutí. Moje rodina je rakovinou prolezlá a tuto diagnózu slyším ze všech stran – proto jsem se rozhodla napsat jakýsi výcuc z jednoho zdroje (z jedné kapitoly výše zmíněné knihy) a pomoci vám prohlédnout.

Zobrazit celé