Opening Namashse.cz na Praze 2

Opening Namashse.cz na Praze 2

V pondělí 13. 3. 2017 se ve Francouzské ulici 70, Praha 2 otevřelo nové Ethical Beauty Center Namash se. Uvolňená ženská atmosféra, veganské bublinky a občersvení od našeho známého Veg Tegu.

Majitelka Tereza Poláčková měla dlouhou dobu salon na Praze 10  – pracuje s přírodní kosmetikou jako kosmetička, masérka a v neposlední řadě také vizážistka. Pro tento nový koncept si ke kosmetickému ošetření vybrala profesionální francouzskou značku Phyt´s. Ethical Beauty Center nabízí vedle procedur i prodej dalších značek přírodní, veganské a netestované kosmetiky. Jak Tereza sama říká, impulzem pro ni byla účast na Green Beauty Marketu 2016 v Prague Gallery Laufen se značkou Anne Marie Börlind . Pokud se chcete s charismatickou majitelkou poznat osobně, můžete využít také jejích vizážistických a velmi profesionálních poradenských služeb každou středu  v Biooo v Kotvě.

V Ethical Beauty Center můžete koupit například slovenskou značku Navia, esenciální oleje Florihana, široký sortiment se zeleným jílem italské značky Argital, francouzskou profesionální péči Phyt´s, francouzskou profesionální dekorativku Couleur Caramel a vynikající polskou minerální dekorativku Annabelle Minerals.

text: Andrea, foto: Michaela Synková

Podobné články

Ed. Pics

Zakladatelka značky Gift Wellness Zareen Roohi Ahmed

Pokud jste typem člověka, který vždy hledá zdravější alternativy, pak jste jistě zaregistrovali stylové krabičky dámských antibakteriálních vložek Gift Pads. I vy můžete prospívat díky úžasným benefitům bylinné minerální vrstvy v každé z nich – jejich luxusní a udržitelně koncipovaný komfort vám zajistí pohodu i ve chvíli, kdy to nejvíce potřebujete, během vaší periody.

Zobrazit celé
Růžovou stužkou proti rakovině, aneb PINKWASHING

Po přečtení knihy Doba jedová 3 jsem tohle téma nemohla nechat bez povšimnutí. Moje rodina je rakovinou prolezlá a tuto diagnózu slyším ze všech stran – proto jsem se rozhodla napsat jakýsi výcuc z jednoho zdroje (z jedné kapitoly výše zmíněné knihy) a pomoci vám prohlédnout.

Zobrazit celé