PEČUJÍCÍ konference

8. 11. 2024 9:30 – 17:30 Spojka Karlín

Vstupenky k dispozici již brzy

Chceme, abyste poslouchaly a nerozptyloval  Vás nákup. Proto ke Green Beauty Marketu letos přidáváme skutečnou nefalšovanou konferenci.

Chceme vzdělávat obchodnice, odbornice i širokou veřejnost do hloubky v PÉČI O SEBE

I SVÉ OKOLÍ.

Trh se mění a není snadné bojovat za vyšší cíle. Chceme Vás motivovat a přinést informace, které potřebujete, abyste mohly růst.

WOMAN EKOpower

Kosmetika je odvětví, ve kterém ženy dominují, nemusíme se tedy ostýchat promluvit hlavně k nim. Chceme podpořit ekologickou notu, která zní v hlavě každé milovnice přírodní kosmetiky, a vzdělávat odborníky i širokou veřejnost v oblastech, na které nemáme v běžném provozu tolik času.

My všechny chceme pečovat o své fyzické tělo a jeho zdraví, o rodinu, přátele, své okolí, přírodu a v neposlední řadě o budoucnost. PEČUJÍCÍ koncept je ženám vlastní a svět ho TEĎ NEJVÍC potřebuje.

PEČUJÍCÍ konference přinese vhled těch nejlepších odbornic do ekologie, formulování péče, do fyzického i psychického ženského zdraví. Zaměříme se také na nástroje, které ženské podnikání posouvají, naši mluvčí Vás podpoří v oblasti zdravé komunikace, autentické prezentace či udržitelného marketingu. Chceme-li pečovat, je třeba nabrat síly, ať už cestou výživy, dýchání či fyzické mobility. Pečující konference je tu pro všechny, které pečují s láskou, ale potřebují SE ZAZDROJOVAT.

Těšit se můžete na 7 přednášejících, dárky od partnerů a 2 nejchutnější coffee breaky od Dark Kitchen cateringu!